Nasz adres: Szkoła Podstawowa nr 1 ul. 3-go Maja 16, 62-800 Kalisz, tel./fax 62-501-84-88
Nawigacja
Strona główna
O szkole ...
Patron szkoły
Rys historyczny
Dyrekcja szkoły
Grono pedagogiczne
Samorząd Uczniowski
Lokalizacja
Nabór do szkoły
Dokumenty szkolne
Innowacje pedagogiczne
Nowatostwo pedagogiczne
Artykuły
Linki
Świetlica
Galeria zdjęć
Sekretariat szkoły
Rada Rodziców
Biblioteka szkolna
Pracownia ICIM
Pedagog
Logopeda
Pielęgniarka
Fundusz Socjalny
Informacje
Współpraca z instytucjami
Losy absolwentów
Sprawdzian klas VI
Harmonogram konkursów
Kalendarz roku szkolnego
Zajęcia dodatkowe I-III
Zajęcia dodatkowe IV-VI
dla rodziców
dla uczniów
Polityka plików cookies
Projekty i programy zewnętrzne
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne linki
M E N
O D N Kalisz
Kuratorium Oświaty
EduSeek
Scholaris
O K E Poznań
My na fejsie








Ostatnie artykuły
Dzień bez przemocy
Uroczysta Eucharysti...
Wiosenne Majaki
Dzień otwartych Drzw...
Losowa Fotka
Zajęcia dodatkowe klas I-III
Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas I-III
w roku szkolnym 2013/2014

 

Nazwisko i imię nauczyciela
Nazwa zajęć
Termin
Gajewska Małgorzata
1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIa
2. Koło ruchowe kl I-III
Wtorek 11:50-12:35
Poniedziałek 15:30-16:15
Jankowska Iwona

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIIa

2. Zajęcia korekcyjno kompensacyjne I-III

Środa 9:50-10:35

 

Karolak Renata
1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIb
2. Koło przyrodnicze dla klas I-III
Środa  8:00-8:45
Poniedziałek 12:50-13:35
Karpińska Beata
1.Pomoc w odrabianiu prac domowych

Wtorek 12:50-13:35
(co 2 tygodnie)

Kowalska Julita 1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. IIIb
2. Koło matematyczne klasy I-III
Poniedziałek 15:30-16:15
Wtorek 15:30-16:15
Kryszak Paulina

1. Koło przyjaciół biblioteki

2. Koło polonistyczne kl II-III

Czwartek 13:45-14:30

Poniedziałek 13:45-14:30

Kucharska Joanna

1. Koło teatralne klas I-III

2. Koło taneczne klasy I-III

Piątek 13:45-14:30

Piątek 12:50-13:35

Miśkiewicz Iwona 1. Koło plastyczne dla klas I-III
2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.Ib
Poniedziałek  13:45-15:25
Piątek 10:45-11:30

   
   
Zalewska Bożena 1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. Ia
2. Zajęcia sposrtowo-taneczne kl. I-III
Wtorek 10:45-11:30
Środa 15:30-17:00
(co dwa tygodnie)
Bielewicz Aleksander

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego klasy I-III
2. Koło j. angielskiego klas I-III

Czwartek 12.50-13.35
Wtorek 12.50-13.35 
Kaźmierczak Bożena 1. Gimnastyka korekcyjna, korygowanie wad postaw dla klas 0-II
2. Gimnastyka korekcyjna, korygowanie wad postaw dla klas III-VI

Godziny ustalone z nauczycielem prowadzącym po zgłoszeniu się uczniów