Nasz adres: Szkoła Podstawowa nr 1 ul. 3-go Maja 16, 62-800 Kalisz, tel./fax 62-501-84-88
Nawigacja
Strona główna
O szkole ...
Patron szkoły
Rys historyczny
Dyrekcja szkoły
Grono pedagogiczne
Samorząd Uczniowski
Lokalizacja
Nabór do szkoły
Dokumenty szkolne
Innowacje pedagogiczne
Nowatostwo pedagogiczne
Artykuły
Linki
Świetlica
Galeria zdjęć
Sekretariat szkoły
Rada Rodziców
Biblioteka szkolna
Pracownia ICIM
Pedagog
Logopeda
Pielęgniarka
Fundusz Socjalny
Informacje
Współpraca z instytucjami
Losy absolwentów
Spotkania z .....
Sukcesy uczniów
Sprawdzian klas VI
Harmonogram konkursów
Kalendarz roku szkolnego
Zajęcia dodatkowe I-III
Zajęcia dodatkowe IV-VI
dla rodziców
dla uczniów
Polityka plików cookies
Projekty i programy zewnętrzne
Dobre praktyki
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne linki
M E N
O D N Kalisz
Kuratorium Oświaty
EduSeek
Scholaris
O K E Poznań
My na fejsie








Ostatnie artykuły
zajęcia dla rodziców
Debata 2 - Potrafim...
Debata 1 - Nasze pra...
Czeszewsko-Żerkowski...
nekropolie kaliskie-6b
Losowa Fotka
Zajęcia dodatkowe klas I-III
Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas 0-III
w roku szkolnym 2014/2015

 

Nazwisko i imię

Propozycja nauczycieli rodzaju prowadzonych zajęć

Nazwa zajęć

 

Termin

 

Bielewicz Aleksandra

1. Zwiększenie szans edukacyjnych

 2. Rozwijanie zainteresowań uczniów

 

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. Ic

 2. Koło j. angielskiego dla klas I-III

Czwartek 12.50-13.35

 Poniedziałek 12.50-13.35

Gajewska Małgorzata

  

1. Zwiększenie szans edukacyjnych

 2. Rozwijanie zainteresowań uczniów

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  IIIa

 2. Gry i zabawy ruchowe kl I-III

Środa 10.45-11.30

 Środa 14.40-15.25

Jankowska  Iwona

1. Zwiększenie szans edukacyjnych

 2. Zwiększenie szans edukacyjnych

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  Ia

 2. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne  0-III

Wtorek  10.45-11.30

 Wg ustalonego planu- kilka grup

Karolak  Renata

1. Zwiększenie szans edukacyjnych

2. Rozwijanie zainteresowań uczniów

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  IIIb

2. Kółko przyrodnicze dla klas I-III

 

Środa  12.50-13.35,

Poniedziałek 12.50-13.35

 

Kaźmierczak  Bożena

1. Zwiększenie szans edukacyjnych


2. Zwiększenie szans edukacyjnych

 

1. Gimnastyka korekcyjna korygowanie wad postawy dla klas 0-II

2. Gimnastyka korekcyjna korygowanie wad postawy dla klas III-VI

Poniedziałek 13.45-14.30


Czwartek  13.45-14.30

 

Kowalska  Julita

1. Rozwijanie zainteresowań uczniów

2. Zwiększenie szans edukacyjnych

1. Koło ortograficzne klas I-III


2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  IIIb

Środa 15.35-16.20


Czwartek 9.50-10.35

Kostera Anna

1. Rozwijanie zainteresowań uczniów

2. Rozwijanie zainteresowań uczniów

1.Koło teatralne 


1. Zajęcia techniczne

Piątek 15.35-16.20


Środa 15.35-16.20

Kryszak Paulina

1. Rozwijanie zainteresowań uczniów

1. Koło przyjaciół biblioteki

Wtorek 13.45-14.30

Kucharska  Joanna

1. Rozwijanie zainteresowań uczniów

2. Rozwijanie zainteresowań uczniów

1.Zumba klasy I-III


2. Zumba klasy IV-VI

Czwartek 15.35-16.20


Czwartek  14.40-15.25

 

Miśkiewicz  Iwona

1. Zwiększenie szans edukacyjnych

2. Zwiększenie szans edukacyjnych

 

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  IIb

2. Praca z uczniem zdolnym Koło matematyczne dla klas I-III

Piątek 10.00-10.45

Poniedziałek 12.45-13.30

Pecold –Matyjak Alicja

1. Rozwijanie zainteresowań uczniów

Zajęcia taneczne kl. I-III

Poniedziałek15.35-16.20

Sobocińska Joanna

1. Zwiększenie szans edukacyjnych

2. Rozwijanie zainteresowań uczniów

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  Ib

2. Koło plastyczne

Środa  11.50-12.35

Poniedziałek co dwa tygodnie 15.30-17.00

Zalewska  Bożena

1. Zwiększenie szans edukacyjnych

2. Rozwijanie zainteresowań uczniów

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  IIa

2. Zajęcia sportowo-taneczne  kl I-III

Czwartek  12.50-13.35,

Czwartek  15.35-16.20